WijDoen voor Pampus

Nu de maatregelen rondom COVID-19 versoepeld zijn, is WijDoen als team samengekomen. En wat is er dan beter om samen voor Pampus te liggen?

Eiland

Spreekwoordelijk natuurlijk, want het team bezocht forteiland Pampus. Pampus (officieel Fort aan het Pampus) is een forteiland in het IJmeer. Het kunstmatig eiland werd in 1887 aangelegd als onderdeel van de Stelling van Amsterdam om de vaargeul Pampus te verdedigen tegen aanvallen vanuit de Zuiderzee.

Dagje uit

Met de boot maakten we de overtocht vanuit Muiden over het IJmeer. Met de wind in onze haren waren we verheugd om samen een dagje uit te beleven. Zo kregen we op het forteiland een rondleiding en maakten we in een heuse ballonvaart (simulatie) over de Stelling van Amsterdam.

Na bezoek aan het eiland genoten we als team van een hapje en een drankje. Een mooie dag, waarin weer eens duidelijk werd hoe fijn ons team samen is. En met hoeveel passie we mensen begeleiden die te maken hebben met NAH, chronische (pijn) klachten of na kanker.

Op naar een verdere goede samenwerking van ons team met onze cliënten!

Deel dit bericht:

Facebook
Twitter
LinkedIn